Ljubavni Terapeut
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sta se snjim desava?????

2 posters

Go down

Sta se snjim desava????? Empty Sta se snjim desava?????

Post  magda08 Sun Jul 25, 2010 5:16 pm

Nadam se da cu dobiti dobre savete, odgovore kako god.

Postoji jedna osoba u mom zivotu koja mi se vec neki sedam godine jako dopada i covek mi prosto ne izlazi iz glave i uvek u meni probudi najlepsa osecanja.
Iz vidjenja se znamo nekih 10 god. kad god se sretnemo uvek se zadrzimo poglede jedno na drugo i ne skidamo ih, ali ni jednom nismo izasli zajedno...Jednom se u diskoteci nasao iza mene i rekao mi je "ne daj se" na sta sam mu odgovorila "jacam sam od svih"...dali sam u svom odgovoru njega odbila ili ne??? ne znam...Imam i ja svoj ponos, pa nebi da me neko povredi. I to se vuce tako vec godinama, jednom prilikom je moja drugarica otisla kod njega u sred cluba i rekla mu da neko zeli da te upozna, dosadilo joj vise to nase gledanje. Doticni gospodin se prvo pravio lud i reakao je a koja? Izasao je napolje i konacno smo se upoznali kako treba, jako sam bila srecna u tom trenutku zamenili smo i brojeve....i tu sve pocinje....ja sam mu se javljala ali sa njegove strane nikad nesto konkretno nije bilo, jednom me pozvao i pitao dali imam decka a ja sam mu rekla (glupaca ) nemam jer ne mogu sa svakim da budem i da je meni potreban stabilan muskarac (na kratko se nasmejao i pitala sam ga sto se smeje na to mi rekao "simpaticno mi je zvucilo". ) Da je rekao zelim te itd. sve bi bilo ok ali nisam to cula. Posle pola god. nakon tog razgovora meni je jednostavno doslo da ga pitam dali mu nesto znaci to sto se cujemo....na to mi nista nije odgovorio....i tako sam mu uputila par poruka a on se nije o glasio....a kada me vidi opet isto.......Sta vi misli te o ovoj situjaciji? Dali je on toga vredan? Dali me pravi budalom? kako da ga izbacim iz glave? bounce

magda08

Posts : 1
Join date : 2010-07-25

Back to top Go down

Sta se snjim desava????? Empty jesi resila problem?

Post  Dejan Pavic Sarmantni Sun Apr 17, 2011 4:53 am

procitao sam twoj problem...widim bilo je dawno pa nzm da li i dalje isto osecas prema njemu...moj sawet ti je da prestanes toliko da ga idealizujes...koristi ono sto ti je bog podario (lepotu) da sarmiras osobu koja ti se swidja i da je to obostrano....sto se tog lika tice ako te nije primetio 1 put i nije ti uzwratio poruku okrenes se i pogledas drugog,zaborawis na njega i lepo swe to radis samouwereno...widela si ako 10 godina nece da te pogleda nema potrebe da produzawas taj rok...nadji sebi decka koji ce te nauciti postowati a ne takwog koji nezeli da stupi u kontakt sa tobom....uostalom sta mislis da li bi te on prewario kada bi se smuwali ti i on? Idea

Dejan Pavic Sarmantni

Posts : 1
Join date : 2011-04-17
Age : 29

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum